10 фев в 14:34 ~**АНТИЗОМБІ**~
Путін знову закликав "захищати російську мову" за кордоном
Президент Російської Федерації Володимир Путін закликав співробітників Міністерства закордонних справ РФ нарощувати зусилля «щодо забезпечення прав та інтересів співвітчизників за кордоном, захисту російської мови».

Про це йдеться в привітанні глави російської держави співробітникам і ветеранам зовнішньополітичного відомства з професійним святом - Днем дипломатичного працівника, повідомляє УНІАН.

«Важливо нарощувати зусилля щодо забезпечення прав та інтересів співвітчизників за кордоном, захисту російської мови», - зазначив президент.

«І звичайно, безумовним пріоритетом має залишатися діяльність зі збереження історичної правди про Велику Вітчизняну війну. Це особливо актуально в контексті 75-річного ювілею Перемоги, який відзначається в цьому році», - йдеться в привітанні.

Нагадаємо, Росія у 2014 році окупувала Крим і частину Донбас під приводом захисту російськомовного населення.
Сообщество: ~**АНТИЗОМБІ**~
96 2 18 12

Комментарии (14)

Начинается разрывание скреп.
Дизлайкеры,это с вас, кипятком ссут сосмеху, путинские шестерки,пока вы здесь дизы ПОЦреатично тыцяете. Бляяаа,пиздец вас опустили!
)))
-5
А кудыж денешься,по неволе будешь писать на свинячьем язике,тиж свинособака, інших мов не розумієш.. Вот фото твоего зачатия. Твой папахен,не полярный летчик,старая сука тебя наебала. Ты весь в папашку russische schwaine!
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Назад 1 из 2 Вперёд
1 2
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Врата Драконов
Пройди сквозь Врата Драконов и окунись в мир магии...
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play