24 июл 2019 КОД НАЦІЇ :

У Черкасах відкриють завод холодильників Saturn

Незабаром чеський холдинг Saturn запустить завод із виробництва холодильників. Інвестиції в будівництво заводу становили 30 мільйонів доларів.

Потужність заводу становитиме 300 000 холодильників на рік. На підприємстві працюватиме 500 осіб. В компанії зазначають що ринками збуту продукції стане Україна та країни ЄС. Перші холодильники вийдуть з конвеєра вже цієї осені. Асортимент продукції включатиме 9 різних видів холодильників.

Новий завод розташований на території колишнього машинобудівного заводу «Строммашина». На підприємстві вже виготовляють духовки та конвектори. Компанія поставляє побутову техніку вироблену в Україні під брендом Saturn в 9 країн ЄС, ОАЕ та країни Африки.

Раніше найбільшим виробником холодильників був завод «Норд» в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.
Сообщество: КОД НАЦІЇ
187 1 15 1

Комментарии (7)

Эммм...и что? Друг любезный...твоё кергуду бамбарбия в хер никому не всралось
-6
ну для страны это хорошо,только вот не пойму когда китайский Saturn стал чешским?
-4
Saturn — торгова марка побутової техніки. Бере свій початок із заснування в 1996 році в Чехії підприємства, що виробляє дрібну побутову техніку під однойменним торговим знаком. Продажі за межами України — 35% виручки.[1] Входить в KTD Group.[1]

Розробляючи власні ексклюзивні моделі, компанія інвестує свої активи в прес-форми для виробництва побутової техніки і працює з більш ніж 90 заводами з Китаю, Тайваню та Туреччини. Компанія планує повністю перенести виробництво на власні потужності в Україні з контрактного виробництва Китаю.[1]

Засновником та президентом Saturn, а також головним акціонером є Олександр Громико.[1]
короче норвегия отменяется я так понял... привезëм тебе и холод и скумбрию с треской прям домой ты только не едь никуда Вот что значит настоящие друзья)))
-1
На какой поеботине ты говоришь?
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Врата Драконов
Пройди сквозь Врата Драконов и окунись в мир магии...
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play