2 авг 2019 КОД НАЦІЇ :

У Вінниці пройшов повітряний парад з нагоди створення Повітряних сил України

Сьогодні, 2 серпня, у Вінниці відбувся повітряний парад авіаційної техніки присвячений святкуванню 15 річниці створення Повітряних сил Збройних сил України.

Згідно з традицією, День повітряних сил України відзначають у першу неділю серпня. Цього року святкування припали на 2 та 4 серпня.

Оскільки командування Повітряних сил Збройних сил України розташоване у Вінниці, всі основні святкові заходи проходять саме тут. Окрім повітряного параду святкування містить в собі офіційну частину, що проходить в будинку офіцерів, нагородження військовослужбовців та День відкритих дверей для всіх охочих на територію Командування Повітряних Сил ЗС України.

В рамках повітряного параду, над Вінницею пролетіли десятки одиниць авіаційної техніки. Перший над містом пролетів гелікоптер Мі-8МСБ, за ним два військово-транспортні літаки Ан-26.


Потім над Вінницею пролетів Іл-76МД – найбільший військово-транспортний літак, що знаходиться в складі Повітряних сил України. Його супроводжували два винищувачі Су-27.


Після потужної групи літаків, повітряний парад продовжила пара фронтових бомбардувальників Су-24М 7-мої бригади тактичної авіації, що базується в місті Старокостянтинів Хмельницької області.


Потужно завершила повітряний парад трійка військових винищувачів МіГ-29.


Варто зазначити, що подібні заходи проходять вже не вперше. Кілька років авіаційний парад проходить на базі військового аеродрому Гавришівка (Вінниця) за участю перших осіб держави.

Показово, що цього року Президент України проігнорував святкування військових авіаторів у Вінниці.
Сообщество: КОД НАЦІЇ
160 2 16 5

Комментарии (0)

Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Флибустьеры
Грабь корабли! Побеждай монстров! Создавай уника...
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play