14 янв в 22:14 КОД НАЦІЇ :

Завдяки програмі підтримки українські аграрії придбали вітчизняної техніки на 5,8 млрд грн

Українські аграрії у 2019-му році в рамках програми держпідтримки придбання вітчизняної техніки та обладнання придбали їх на суму понад 5,77 млрд грн. Це майже на третину більше, ніж у 2018-му році. Разом з тим, починаючи з жовтня Держава вже заборгувала понад пів мільярда гривень компенсації покупцям вітчизняної сільгосптехніки.

Розмір компенсації за придбану техніку за даними Мінекономіки у 2019-му році становив 640 млн грн. Разом з тим компенсація була сплачена лише по вересень, заявки, подані в жовтні-листопаді на суму 563 млн грн досі не компенсовані, через брак коштів бюджету. За словами заступника міністра розвитку економіки Тараса Висоцького це пов’язано з тим, що українські агровиробники купили більше техніки за програмою, ніж в бюджеті було коштів.

Необхідні обсяги фінансування програми компенсації вартості техніки та обладнання на 2020-й рік складають 1 млрд 946 млн грн, з яких 1 млрд 383,5 млн грн – розмір компенсації з урахуванням збільшення обсягів реалізації на 15%, а 563 млн грн – борг перед аграріями за придбану у 2019-му році техніку.
Сообщество: КОД НАЦІЇ
102 0 16 4

Комментарии (6)

Арахамія говорить,що аграрії і так багаті
То хай би йшов в аграрії, а не зепутати
-2
У нас залишилось 25 державних підприємств сільсько-господарські і як мені відомо,держава їх вже давно не фінансує,вони на своєму забезпеченні. Держава їх лише податками обтяжує з кожним роком,вони ростуть. Техніку купити їм тяжко. Краще арендувати. Тоді,які ж аграрії купують техніку? А саме ті,що і сидять в депутатиках....вони ж і землю скупили на "чорному"ринку....тому я думаю,їм і треба ринок землі щоб офіційно загребти під себе те що мають і що лишилось.
Нарешті пішов рух по такій програмі, що її слід було втілювати десь не піздніше 1992 року. Але програму-то прийняли, й одразу зажали грошей по ній розраховуватись Латифундії то зачекають і все переживуть. А пересічний фермер та підприємство-виробник?
Який пішов рух? Це програма Гройсмана. А зєля її вже просрав, бо немає грошей.
Я десь стверджував, що це програма Зе? Уряд Гройсмана не десять років тому був.
-1
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Удивительный колхоз
Удивительный колхоз - это новая многопользовател
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play