19 янв в 10:57 (OFF) aprikole (S)
Про приїзд Меркель до Москви було оголошено до кризи в Ірані, тому переговори Меркель і Путина якщо і зачіпали цю ситуацію, то явно в розділі «Різне». Велика кількість тем, швидше, повинна було прикрити ключову, по якій дойчський канцлер була вимушена терміново прилітати до Путіна…

*

Головне питання, звичайно – це Північний потік-2. Російські партнери, безумовно, здивували дойчів, які багато чого бачили. Такого волаючого нехлюйства вони явно не чекали. Повний провал проекту на при його завершенні – не заслуга ЗДА, а насамперед кретинізм всієї газпромівської верхівки, яка не прорахувала ніяких запасних варіантів взагалі. Жодного. І Меркель, яка продавлювала СП-2 у Дойчланді та в Европі, і мала вельми жорсткі розмови з ЗДА раптом почала виглядати повною дурепою.
Логічно, що довелося їхати до друга Владіміра і прямо в лоб ставити йому вельми очевидні питання. Друг Владімір за підсумками переговорів випромінював оптимізм і заявив про те, що до кінця цього року або в крайньому випадку наступного року Потік, безумовно, буде добудований і по ньому буде пущений газ. Проте в подробиці вдаватися він не став, а тому сумніви у веселкових перспективах, звичайно, залишаються.
Судячи по тому, що було заявлене: Московія добудує СП-2 самостійно, всі решта відмовилися від такої честі категорично. А тому виникає два логічні питання.
Перше питання: у Московії є прямо зараз два судна, які чисто теоретично можуть укласти трубу, що залишилася, але окрім суто технічних проблем, які потрібно вирішити, є загальна для них обох – позиція Данії. Чи допустить вона ці конкретні судна до робіт в своїх територіальних водах. Вже висловлювалися вкрай оптимістичні оцінки, що так. Безумовно. Але поки немає головного – заяви самої Данії.
Друге питання прямо витікає з першого. Якщо раптом Данія за якихось причин не дасть дозволу на роботу або істотно затягне його видачу (а може, ЗДА про всяк випадок зроблять контрольний постріл і введуть ще якісь санкції), то чим саме Московія добудовуватиме проект? Побудує нове судно? Який термін це займе і які гарантії, що Данія дасть тепер уже йому дозвіл?
Відповіді на ці питання немає, але є оптимізм президента Московії. З урахуванням того, що Путін зазвичай говорить правду тільки випадково, то вірити йому на слово вкрай складно.
Меркель, до речі, оптимізмом якраз не порадувала. Вона фактично поставила умову – Північний потік-2 має бути добудований. Без вказівки термінів. Що побічно свідчить: у канцлера залишаються серйозні сумніви в можливості його добудови. В усякому разі Меркель не повідомила, що аргументи Путіна її задовольнили і вона виїжджає з чистим серцем.
Поки в сухому залишку визнання того, що терміни зрушуються мінімум на рік. Або навіть більше. Всі попередні заяви Газпрому і російських чиновників про кілька місяців або середину року можна сміливо забувати. Проте ніяких гарантій, кінцевих термінів і конкретних обіцянок немає. І в цьому сенсі візит Меркель є явно провальним.
Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.
Смерть російськім окупантам, їхнім запроданцям та посіпакам. Слава Нації!
Канал: АНТИЗОМБІ
40 0 11 9

Комментарии (1)

Слава нації - пиздець рашискій пидерації
-1
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Родная деревня
Так увлекательно вести хозяйство Вам ещё никогда...
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play