12 окт 2019 (ON) zmei1bymajnui (S) :

Ю'гасик! З'їзди в США!

Гуглпереклад

Як повідомляє американський чиновник, знайомий з подіями, неназваний український чиновник, на який у федеральному обвинувальному акті посилається на змову витіснити тодішнього посла США, - колишній головний прокурор України Юрій Луценко.

За інформацією джерела, Луценко - український чиновник, який, як стверджують прокурори, закликав двох однодумців Руді Джуліані домагатися відставки Марі Йованович, колишнього посла США в Україні, який був висланий у травні.

Асоціації, Лев Парнас та Ігор Фруман, були заарештовані в середу ввечері, коли вони готувалися сісти в один бік з країни в аеропорту Даллеса поблизу Вашингтона, округ Колумбія

"Вони прагнули політичного впливу не тільки для просування власних фінансових інтересів, але для просування політичних інтересів принаймні одного закордонного чиновника" - українського урядового чиновника, який домагався відставки посла США в Україні ", Джеффрі Берман, адвокат США Про це сказано на прес-конференції в четвер.

Налаштуйтеся на "Про доручення з Річардом Енгелем" цієї неділі о 22:00 ET на MSNBC для отримання додаткової інформації.

У обвинувальному акті говориться, що зусилля Парнаса та Фрумана щодо усунення тодішнього посла Марії Йованович, шанованого дипломата з глибокими знаннями України, "були проведені, принаймні частково, на прохання одного або декількох українських урядовців".

Федеральні прокурори не розповіли в обвинувальному акті чи на прес-конференції, чому неназваний український чиновник чи чиновники нібито закликали Парнаса та Фрумана планувати виштовхувати Йовановича.

Але двоє колишніх американських чиновників заявили, що у Луценка були гострі розбіжності з Йовановичем щодо його розгляду справ про корупцію, а також намагалися висловити прихильність адміністрації Трампа.

Відхилення Йовановича відтепер знаходиться в центрі розслідування імпічменту демократів, які звинувачують президента Дональда Трампа у зловживанні владою, тиснучи на Україну, щоб розпочати розслідування Джо Байдена, його політичного суперника та сина Байдена

https://www.nbcnews.com/politics/justice-department/lutsenko-unnamed-ukrainian-who-led-plot-oust-yovanovitch-says-official-n1065246
60 0 4 9

Комментарии (0)

Показать комментарий
Скрыть комментарий
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Интерны
Увлекательная игра в больничку
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play